ריצוף

עבודת הריצוף היא אחת העבודות שמשפיעות ביותר על המראה הסופי של הבית. זו עבודה הדורשת דיוק ומקצועיות. על מנת להגיע לרמה מושלמת של פינישים אנחנו עובדים עם צוותים של רצפים מהשורה הראשונה תוך ביקורת ושמירה על איכות העבודה.

שיפוץ מבנים קיימים

שיפוץ חיצוני ופנימי של דירות, וילות, משרדים. בשיפוץ יש דגש על ביצוע נכון ומדויק של ישן וחדש. אצלנו אחרי השיפוץ גם הישן מקבל גוון של חדש. יחד עם זאת אנו שמים דגש על בניית התשתיות מקצועית של חשמל, אינסטלציה, מערכות תקשורת וכו\' כדי שיתנו מענה לאורך שנים.

שימור

יש לחברה ניסיון רב בשימור ושיקום של בניינים. תוך היצמדות מוחלטת להוראות העירייה והגורמים הפועלים בשטח. שיקום המבנים הינו תוך חיזוק יסודות בטוניים ותשתיות בליווי מהנדס צמוד של החברה

מקצועיות ללא פשרות

מת העבודה שלנו היא גבוהה ואיכותית במיוחד. זהו המקום שבו החומר פוגש את הרוח. עבודה מדויקת ללא פשרות עם החומרים הטובים ביותר ובעלי המקצוע האיכותיים ביותר. אנו עובדים עם אדריכלים, מהנדסים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה. הרמה המקצועית בה אנו עובדים מורגשת בכל שלבי העבודה ובכל פינה בבית.

אחריות

האחריות שאנו נותנים על העבודה שלנו היא שם דבר בענף. זו הסיבה לכך שלקוחות חוזרים אלינו גם אחרי שנים. אנו מקבלים את הלקוח עם אוזן קשבת ועם איש מקצועי שיבוא במאור פנים לתקן ולשפר במצבים שיש צורך.

בנייה מן היסוד

אחד מהענפים החזקים שלנו הוא בנייה של וילות גדולות וקטנות ותוספי בנייה. צוותי העבודה שלנו כוללים: מהנדסים, אדריכלים ומעצבי פנים שעובדים שנים יחד. ענף הדגל שלנו הוא בנייה של וילות יוקרתיות בעלות סנטדרטים גבוהים תוך הקפדה על פינישים מושלמים.

איטום

איטום הוא אחד התחומים המרכזיים בחברה שלנו. אנו מנהלים צוותים של איטום כבר למעלה מעשרים שנה. במהלך שנים אלו למדנו אותנו להתמודד ולפתור בעיות איטום קשות כגון רטיבות קשה במרתפים, מאגרי מים ועוד. באיטום שלנו אנו משתמשים בחומרים הטובים בעולם ובצוותים מומחים ממדרגה ראשונה. על העבודה ניתנת אחריות.

שירות

השירות הוא המוצר האיכותי ביותר שלנו. המטרה שלי היא שהלקוח יהיה מרוצה!!!! שירות אדיב ומקצועי שמתחיל מרגע ההתקשרות עד לרגע שהלקוח נכנס לביתו ואפילו אחרי. ייעוץ ואוזן קשבת לכל הנוגע לעבודה על כל מרכיביה. השירות ניתן גם לדוברי צרפתית ואנגלית.

פינוי ואיסוף

אחת הנקודות הייחודיות אצלנו היא שאנו מתייחסים לפרטים הקטנים בעבודה באותה רצינות בה אנו מתייחסים לפרטים הגדולים. מבחינתנו סדר וניקיון הם ערך שאי אפשר בלעדיהם. זאת כדי לשמור על הנכס שלכם וליצור סביבת עבודה שתאפשר להגיע לביצועים הגבוהים ביותר.

אהבתם? בואו לראות את כל הפרויקטים שאנחנו מציגים באתר