אודות אליהו בדוסה

אודות אליהו בדוסה

אליהו בדוסה נולד בשנת 1969, הוא גדל בתל אביב. בשנת 1993 החל לעבוד כעצמאי בתחום הבנייה. בתקופה הראשונה הוא התמקצע בתחום עבודות האיטום. תחום שעד היום מרכזי בתוך החברה שלו. עם הזמן העסק התפתח והחל להתרחב לתחום השיפוצים. תוך זמן קצר ההצלחה האירה לו פנים, הלקוחות המרוצים הרגישו שיש כאן משהו שונה. איכות מקצועית ואנושית שהם לא הכירו בשום מקום. ההצלחה הובילה אותו להתחיל ולבנות וילות מן היסוד. השילוב הייחודי של אליהו של איכות בלתי מתפשרת של עבודה ושירות אדיב וחובק אפשרו לו לכבוש את שוק הווילות. עם הזמן הוא התמקצע גם בתחומים נוספים כגון שיקום ושימור מבנים ועבודות מסוגים שונים. בתקופה זו בנה אליהו וילות לאלפיון העליון של מדינת ישראל ביניהם: וילה בסביון לאירוינג אייזנברג, וילות בקיסריה לארקדי גאידמק ולבנו ועוד. התחום שבו הוא הראה עליונות מבחינת רמת עבודה היה תחום הפינישים. רמת הגימור אליה הגיע אליהו היתה מדהימה ולקוחות זרמו אליו כדי להנות מהמקצועיות כמו גם מהשירות.

מאז ועד היום אליהו עוסק ומתפתח במקביל בכל תחומי הבניין האפשריים, מן המסד ועד הטפחות.

באתר זה תוכלו לראות חלק מהעבודות שאליהו עשה לאורך השנים. אחרי שתפגשו אותו תבינו את המניע העצמתי מאחורי העבודות הללו. תבינו את המוח והיצירתיות שמסוגלים להביא ארבע קירות ויותר להיראות כמו יצירת אומנות. הוא האדם שיכול להעניק לביתכם את המראה המושלם אותו רציתם תמיד.

בואו להנות מחוויה של מקצועיות ושירות שלא הכרתם עד היום

בואו לפגוש את אליהו ותרגישו בבית

 

בית סאלו, מגדל נווה צדק

שאלות נפוצות


אחריות היא כרטיס הביקור החזק ביותר שלנו. כל בעיה או תקלה שנוצרת אחרי סיום העבודה מתייחסת לטיפול מלא ואדיב. בשבילנו זהו חלק מהשירות. זו הסיבה שלקוחות חוזרים אלינו שוב ושוב.
האחריות מתחלקת למקצועות העבודה: חשמל, אינסטלציה, איטום ובנייה. לכל ענף יש את האחריות המתאימה והנהוגה לו בענף. כמובן שהאחריות נקבעת לפני תחילת העבודה.
במהלך שנות ניסיוני הארוכות נתקלתי בבעיות איטום רבות. מתוך כך צברתי ניסיון ומומחיות בתחום. כיום אני מצליח לפתור בעיות של איטום נמשכות וחריפות. הסוד הוא שילוב של מקצועיות נרכשת עם מחשבה יצירתית תוך קריאה מדויקת של השטח
המחירים שלי אינם זולים אך זו מכיוון שאיכות העבודה שאני נותן היא ברמה אחרת לגמרי. העבודה נעשית בשלמות ומתוך שימוש בחומרים הטובים ביותר. וכך אחרי שאני מסיים עבודה הלקוח יוצא בתחושה שהוא קיבל את הטוב ביותר שיכול ובמחיר סביר והוגן.
לפני שאני מתחיל עבודה אחד הדברים הראשונים שאני דואג להיות מגובה בהם הוא רמת ביטוח ראשונה באיכותה. הביטוח שיש לנו הוא ביטוח מקיף, כולל כמובן צד ג'. יש ביטוח לפועלים וגם ביטוח לקבלני משנה, ביטוח לנזקי אש וגניבה.
יש לנו את האפשרות, במידה והדבר חשוב ללקוח, לשמור על עבודה עברית.

הצוות שלנו - עבודה עברית


אתר במרכז תל אביב. עבודה עברית, מקצועית עם שקט בלב